Úvod
SEO
UX
WWW
Dotaz

Úprava Shoptet webů

Provozujete e-shop na platformě Shoptet a potřebujete více či méně upravit vzhled či funkce e-shopu? Potom vám nabízím úpravu e-shopu podle vašich představ a požadavků a samozřejmě k přihlédnutím k možnostem tohoto systému.

Systém Shoptet e-shop je velmi intuitivní a přehledný krabicový, tedy již hotový systém, který nabízí množství funkcí a variant. Vyznat se v nich, může být mnohdy složité. Pokud si nejste zcela jisti, kterou variantu Shoptet systému si vybrat velmi rád vám poradím

» Jsem certifikovaný SHOPTET partner

Krom výběru vhodného tarifu systému však Shoptet nabízí i množství šablon. Můžete si samozřejmě vybrat tu, která se vám líbí nejvíce. Může se však stát, že vybranou variantu potřebuje individuálně upravit. Ani toto není problém. Shoptet nabízí určité možnosti úprav, jak vzhledu, tak i funkčnosti webu. Samozřejmě pouze v omezeném rozsahu. 

Nabízím vám individuální úpravy e-shopu na platformě Shoptet

  • úpravy vzhledu stránek
  • úpravy jednotlivých prvků stránek
  • kompletní přestylování webu podle vlastního grafického návrhu
  • úprava funkcí webu

Máte-li jakékoli individuální požadavky na jakékoli úpravy Shoptet webu, kontaktujte mě prosím a napište mi vaše požadavky. Podívám se na váš web, použitou šablonu a navrhnu nejlepší možné řešení, včetně nacenění navržených úprav.

Chci upravit Shoptet web