Úvod
SEO
UX
WWW
Dotaz

Reference

 reference, Sconto

***

Při náhlém poklesu pozic i návštěvnosti našeho webu jsme začali řešit problém, který zapříčinil ztrátu vedoucích pozic ve vyhledávači. Po oslovení seo konzultanta pana Muselíka a jeho vstřícného jednání bylo během několika dní problémy objasněny a odstraněny.

Pana Muselíka vřele doporučuji všem, kteří chtějí mít své weby na vedoucích pozicích. Profesionalita a vstřícné jednání i při menších technických problémech webu.

Martin Knittich - www.isedacky.cz

 ***

reference, Effectix

 ***

Pana Muselíka jsem si našel na webu již před několika lety a dnes vím,že to byla správná volba. Většina firem potřebuje ke své práci webové stránky , potřebuje být vidět a dobře se prezentovat. Je mnoho lidí co Vám nabízí tvorbu webových stránek, ale to není to nejhlavnější. Je potřeba stránky dobře optimalizovat pro vyhledávače, a to většina tvůrců stránek vůbec neumí, a nebo umí jen částečně. Než jsem poznal pana Muselíka, tak jsem se také motal v začarovaném kruhu rádoby tvůrců a optimalizátorů. Po našem setkání s panem Muselíkem jsme si stanovily naše cíle a začali jsme stránky upravovat a rozvíjet. Stránky jsme dostaly kam jsme potřebovali a stále držíme příznivé pozice na vyhledání. Každý si musí uvědomit,že změna se neprojeví ze dne na den,ale je to běh na delší dobu. I já jsem si uvědomil,že se stránkám musím věnovat, s panem Muselíkem být skoro každý měsíc ve spojení, a aktivně se podílet na aktualitách,různých doporučení od pana Muselíka atd. Pan Muselík je odborník na web,ale není odborník na řemeslo co dělám já,tak naše práce musí být týmová, aby se to projevilo na konečném výsledku. Myslím si ,že se nám to daří , jsme velice dobře dohledatelní a viditelní na klíčová slova co jsme si stanovili.
S prací pana Muselíka jsem spokojen a mohu bez obav doporučit dál. Pokud nevěříte mým slovům, podívejte se na moje stránky- www.mittner.cz. Nebo zadejte do fultextového vyhledávání třeba tato slova : kovářství , umělecké kovářství , kované ploty , kované zábradlí , kovaný nábytek , a desítky dalších . Uvidíte ,že jsme dobře dohledatelní a to díky seo konzultantovi panu Muselíkovi.
Hodnocení napsal. Zdeněk Mittner-umělecký kovář

Umělecké kovářství- Mittner
U Zvonice 375
664 61 Rajhradice
Tel.: 608 107 107
Email: mittner@mittner.cz
www.mittner.cz

 ***

reference, Clocan

***

S panem Muselíkem spolupracuji již několik let. Pomáhal mi hned s několika weby a spolupráce byla vždy jasná, cílená a efektivní. Pan Muselík má přehled v oboru a vždy dokáže poradit a zvolit nejlepší možnou cestu. Vážím si nejen jeho odbornosti a profesionality, ale i osobních vlastností, jako jsou charakter, slušnost, obětavost, což se v dnešní době již příliš nenosí.

Chcete-li opravdu efektivní a cílené řešené, potom vřele doporučuji služby pana Muselíka, který vždy dokáže najít to nejlepší řešení.

Vítězslav Klíma, info@dvdeshop.cz
www.dvdeshop.cz

 ***

reference, Načeradský

***

 

 

Praxe a reference:

 

Internetový marketing komplexně a efektivně.