Úvod
SEO
UX
WWW
Dotaz

Detailní SEO analýza webu

Kdo by nechtěl být na předních místech ve vyhledávačích! Vždyť jedině tak přivede na svůj web cílené návštěvníky, kteří hledají, co vy nabízíte.

SEO analýza odhalí veškeré nedostatky vašeho webu a konkrétně navrhne, co a jak upravit, aby se váš web dostal na přední místa ve vyhledávačích. SEO analýza bude obsahovat detailní a konkrétní doporučení, takže obdržíte detailní kuchařku s podrobnými návody, jak a co upravit.  Nebudete muset nic zjišťovat, vše bude podrobně vysvětleno. Nemusíte být ani žádný odborník, abyste porozuměl závěrům analýzy.

Nezávazná poptávka SEO analýzy

Analýzou to nekončí

Jsem si vědom, že bez následné správy webu a pomoci s jeho úpravou je pro mnohé z Vás tento dokument bezcený. Proto Vám nabízím následnou úpravu webu a všech jeho zjištěných nedostatků. Cena je v takovém případě individuální a odvíjí se od zjištěných chyb v SEO analýze.

Co vše prověří SEO analýza?

SEO analýza se zaměří na všechny důležité oblasti, mající vliv na pozice ve vyhledávačích. Jsou to zejména:

  1. Indexovatelnost stránek
  2. Kvalita a validita HTML kódu
  3. Klíčová slova
  4. Zpětné odkazy
  5. Texty na webu
  6. Porovnání s konkurencí
  7. Obchodní účinnost webu

SEO analýza je tedy podrobný návod, jak vylepšit svůj web a dostat se na přední místa ve vyhledávačích. Veškerá doporučení SEO analýzy vycházejí z nejnovějších poznatků SEO optimalizace webu, podložených praktickými zkušenosti a dlouholetou praxí jako seo konzultant. Existuje mnoho mýtů a pověr, které vám však mohou velmi často více ublížit než pomoci. Existuje také mnoho seo expertů, různé kvality. Mohu vám zaručit, že vám předám ty nejlepší reálné a praktické zkušenosti.

» TIP: Chcete-li jednodušší variantu, pak se podívejte na detailní SEO audit. Ten je základním a nezbytným krokem k úspěchu na internetu. Odhalí ty největší nedostatky. Přečtěte si více informací ...