Úvod
UX
WWW
Dotaz

SEO optimalizace pro vyhledávače

Pomohu vám zvýšit efektivní návštěvnost vašeho webu. Pomocí SEO optimalizace pro vyhledávače vám na web přivedu cílené návštěvníky z neplaceného, tedy přirozeného vyhledávání, kteří se cíleně zajímají o vaše produkty či služby. Výrazně se tak zvýší přesnost cílení vašeho webu, a tím i jeho obchodní výkon.

Výsledkem a cílem správné optimalizace pro vyhledávače (SEO) je to, že lidé naleznou vaše stránky, resp vámi nabízené produkty a služby pomocí relevantních a hledaných dotazů. Přivedete tak na svůj web lidi, kteří hledají přesně to, co nabízíte. Současně je však velmi důležité upravit váš web, což vás naučím či vám to sám zrealizuji. To již bude záležet pouze na vás.

Ukáži vám, co a jak udělat, aby byl váš web viditelný tak, aby přesně oslovil vaše potenciální zákazníky.

Nabízím vám bohaté know-how postavené na mnohaleté praxi v oblasti SEO - optimalizaci pro vyhledávače. Od roku 2002 pracuji na webech velkých i malých klientů a všechny získané zkušenosti zúročím při práci na vašem webu.

Co vše obnáší SEO - optimalizace pro vyhledávače?

Při optimalizace vašeho webu se zaměřím zejména na:

Nabídka SEO optimalizace

Kompletní analýza webu

 • CENA: 25 000 Kč
 • Podá komplexní přehled o vašem webu, nejen z pohledu SEO, ale především z pohledu navýšení jeho konverzního výkonu, tedy prodejů a zisku z něj.
 • Tato analýza by měla být základem, chcete-li navýšit prodej / zisk / obrat vašeho webu

  Nezávazná poptávka

SEO analýza

 • CENA: 18 000 Kč
 • Ukáže, jak zlepšit viditelnost webu ve vyhledávačích na relevantní, hledané dotazy, které souvisí s vaší nabídkou a které lidé na internetu hledají.
 • Zásadní dokument, chcete-li zlepšit viditelnost a návštěvnost z vyhledávání.

  Nezávazná poptávka

Analýza klíčových slov

 • CENA: 12 000 Kč
 • Detailní analýza hledanosti a konkurenčnosti dotazů, vyhledávaných na internetu, souvisejících s vaší nabídkou, s nabídkou vaší konkurence
 • Nezbytný dokument pro úšpěšné cílení vašeho webu na internetu

  Nezávazná poptávka

Ceny jsou bez DPH

 

Výsledkem SEO strategie budou vždy konkrétní a jasná doporučení, jak opravit, upravit a případně rozšířit váš web. Programové úpravy potom řeším s vaším správcem webu. Vše ostatní, tedy především tvorbu textů a získávání kvalitních zpětných odkazů zajistím sám. Bude-li vhodné využít další marketingové metody zviditelnění a propagace vašeho webu, navrhnu, konkrétní strategii marketingu a podpory vašeho webu napříč všemi on-line kanály. 

(SEO) optimalizace pro vyhledávače je soubor metod a postupů, doporučených samotnými vyhledávači, jak upravit váš web tak, aby se zobrazoval na relevantní a hledané výrazy ve vyhledávačích, především na Seznam a Google. Je velmi důležité, cíleně oslovit správné návštěvníky, kteří se potom snadněji stanou vašimi zákazníky. SEO neboli optimalizace pro vyhledávače není rozhodně jednorázová záležitost, je to běh na dlouhou trať a vyžaduje trvalou práci s vaším webem. 

Máte-li konkrétní dotazy, napište mi. Připravím vám individuální nabídku pro váš web a vaše potřeby. Ke každému webu přistupuji vždy individuálně, neboť každý web je jiný, každý obor působení má svá odlišná specifika, stejně jako rozdílnou kvalitu a množství konkurence. 

Chci optimalizovat web  Chci individuální konzultaci

► Více na téma SEO optimalizace: Wikipedie, Seznam.cz či Google.