Najměte si mně

SEO optimalizace pro vyhledávače

Pomohu vám zvýšit efektivní návštěvnost vašeho webu. Přivedu na něj cílené návštěvníky z vyhledávačů, kteří se zajímají o vaše produkty či služby.

Výsledkem a cílem správné optimalizace pro vyhledávače je to, že lidé naleznou vaše stránky pomocí relevantních hledaných dotazů. Nabízím vám bohaté know-how postavené na mnohaleté praxi v oblasti SEO - optimalizaci pro vyhledávače. Pracoval jsem na webech velkých i malých klientů a všechny získané zkušenosti zúročím při práci na vašem webu.

Při optimalizace vašeho webu se zaměřím zejména na:

Výsledkem SEO strategie budou vždy konkrétní a jasná doporučení, jak opravit, upravit a případně rozšířit váš web. Programové úpravy potom řeším s vaším správcem webu. Vše ostatní, tedy především tvorbu textů a získávání kvalitních zpětných odkazů zajistím sám. Bude-li vhodné využít další marketingové metody zviditelnění a propagace vašeho webu, navrhnu, konkrétní strategii marketingu a podpory vašeho webu napříč všemi on-line kanály. 

SEO optimalizace pro vyhledávače je soubor metod a postupů, doporučených samotnými vyhledávači, jak upravit váš web tak, aby se zobrazoval na relevantní a hledané výrazy ve vyhledávačích, především na Seznam a Google. Je velmi důležité, cíleně oslovit správné návštěvníky, kteří se potom snadněji stanou vašimi zákazníky. SEO neboli optimalizace pro vyhledávače není rozhodně jednorázová záležitost, je to běh na dlouhou trať a vyžaduje trvalou práci s vaším webem. 

Máte-li konkrétní dotazy, napište mi. Připravím vám individuální nabídku pro váš web a vaše potřeby. Ke každému webu přistupuji vždy individuálně, neboť každý web je jiný, každý obor působení má svá odlišná specifika, stejně jako rozdílnou kvalitu a množství konkurence. 

Chci optimalizovat web  Chci individuální konzultaci

► Více na téma SEO optimalizace: Wikipedie, Seznam.cz či Google.