Najměte si mně

SEO optimalizace pro vyhledávače

Pomohu vám zvýšit efektivní návštěvnost vašeho webu. Pomocí SEO optimalizace pro vyhledávače vám na web přivedu cílené návštěvníky z neplaceného, tedy přirozeného vhledávání, kteří se zajímají o vaše produkty či služby. Výrazně se tak zvýší cílení vašeho webu, a tím i jeho obchodní efekt.

Výsledkem a cílem správné optimalizace pro vyhledávače (SEO) je to, že lidé naleznou vaše stránky, resp vámi nabízené produkty a služby pomocí relevantních hledaných dotazů. Přivedete tak na svůj web lidi, kteří hledají přesně to, co nabízíte. Bude však důležité upravit následně váš web, co ž vás naučím či vám to sám zrealizuji. To již bude záležet pouze na vás.

Ukáži vám, co a jak udělat, aby byl váš web viditelný tak, aby přesně oslovil vaše potenciální zákazníky.

Nabízím vám bohaté know-how postavené na mnohaleté praxi v oblasti SEO - optimalizaci pro vyhledávače. Od roku 2002 pracuji na webech velkých i malých klientů a všechny získané zkušenosti zúročím při práci na vašem webu.

Co vše obnáší SEO - optimalizace pro vhledávače?

Při optimalizace vašeho webu se zaměřím zejména na:

Nabídka SEO optimalizace

Kompletní analýza webu

 • CENA: 25 000 Kč
 • Podá komplexní přehled o vašem webu, nejen z pohledu SEO, ale především z pohledu navýšení jeho konverzního výkonu, tedy prodejů a zisku z něj.
 • Tato analýza by měla být základem, chcete-li navýšit prodej / zisk / obrat vašeho webu

  Nezávazná poptávka

SEO analýza

 • CENA: 16 000 Kč
 • Ukáže, jak zlepšit viditelnost webu ve vyhledávačích na relevantní, hledané dotazy, které souvisí s vaší nabídkou a které lidé na internetu hledají.
 • Zásadní dokument, chcete-li zlepšit viditelnost a návštěvnost z vyhledávání.

  Nezávazná poptávka

Analýza klíčových slov

 • CENA: 12 000 Kč
 • Detailní analýza hledanosti a konkurenčnosti dotazů, vyhledávaných na internetu, souvisejících s vaší nabídkou, s nabídkou vaší konkurence
 • Nezbytný dokument pro úšpěšné cílení vašeho webu na internetu

  Nezávazná poptávka

 

Výsledkem SEO strategie budou vždy konkrétní a jasná doporučení, jak opravit, upravit a případně rozšířit váš web. Programové úpravy potom řeším s vaším správcem webu. Vše ostatní, tedy především tvorbu textů a získávání kvalitních zpětných odkazů zajistím sám. Bude-li vhodné využít další marketingové metody zviditelnění a propagace vašeho webu, navrhnu, konkrétní strategii marketingu a podpory vašeho webu napříč všemi on-line kanály. 

SEO optimalizace pro vyhledávače je soubor metod a postupů, doporučených samotnými vyhledávači, jak upravit váš web tak, aby se zobrazoval na relevantní a hledané výrazy ve vyhledávačích, především na Seznam a Google. Je velmi důležité, cíleně oslovit správné návštěvníky, kteří se potom snadněji stanou vašimi zákazníky. SEO neboli optimalizace pro vyhledávače není rozhodně jednorázová záležitost, je to běh na dlouhou trať a vyžaduje trvalou práci s vaším webem. 

Máte-li konkrétní dotazy, napište mi. Připravím vám individuální nabídku pro váš web a vaše potřeby. Ke každému webu přistupuji vždy individuálně, neboť každý web je jiný, každý obor působení má svá odlišná specifika, stejně jako rozdílnou kvalitu a množství konkurence. 

Chci optimalizovat web  Chci individuální konzultaci

► Více na téma SEO optimalizace: Wikipedie, Seznam.cz či Google.