Úvod
SEO
UX
WWW
Dotaz

Komplexní a detailní analýza webu

Chcete zjistit, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu? Proč lidé neobjednávají vaše výrobky či služby? Proč se neregistrují?

Kompletní a podrobná analýza webu odhalí všechny jeho nedostatky z hlediska optimalizace pro vyhledávače či použitelnosti a řekne, jak tyto chyby napravit. Kompletní analýza webu je nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak zlepšit váš web.

Proč si objednat analýzu webu?

  • abyste poznali všechny chyby vašeho webu,
  • abyste věděli, jak tyto chyby odstranit,
  • abyste měli vyšší návštěvnost vašich stránek,
  • abyste  měli více objednávek či registrací.

Neztrácejte čas zkoušením různých zaručených postupů. Analýza webu vychází z praktických zkušeností a testování mnoha webů a je založena na  důkladných metodikách, které prozkoumají váš web z mnoha různých hledisek. Pokud chcete začít dělat internetový marketing efektivně a správně, analýza webu by měla být tím základním krokem.


Nezávazná poptávka analýzy webu

Co získáte?

Získáte analýzu webu přesně na míru. Zaměřím se na hlavní nedostatky, takže nebudete platit zbytečně za něco, co nepotřebujete. Důkladně projdu váš web a navrhnu to nejlepší řešení. Pokud si přesto nejste jisti, zda je analýza webu to, co potřebujete, napište mi URL adresu vašeho webu. Projdu jej a navrhnu Vám další možný postup pro jeho zlepšení.

Kontaktujte mne

Další služby