Úvod
SEO
UX
WWW
Dotaz

Jak efektivně plánovat ceny tištěné propagace a kampaní?

Zná to každý člen marketingového oddělení – Vaše společnost uvede na trh nový produkt, službu nebo jen začne nová sezóna a vedení rozhodne, že je třeba vedení předložit několik variant, jak bude probíhat propagace. V tu chvíli je potřeba zjistit ceny velkého množství produktů a služeb, aby varianty byly kompletní a hlavně plné reálných čísel.

U tištěné kampaně pak zpravidla během relativně krátké doby vymyslíte, jaké možnosti byste chtěli tisknout, ale jejich konečná kombinace zpravidla závisí na ceně. Postupuje se tedy způsobem „bylo by super udělat to takto, ale kolik to stojí?“ Běžně tak následuje několikadenní martirium poptávek, jejich hodnocení a vyhodnocování, aby po několika dnech vedení rozhodlo, že je to vše příliš drahé.

Jak tomu předejít a získat ceny v řádu sekund až minut?

Je to jednoduché-stačí využít např. služeb tiskového portálu www.printprices.eu. Ten umožňuje zkalkulování většiny typů tiskovin. Zadáte si parametry a okamžitě vidíte cenu. Místo zdlouhavého vyhodnocování tabulek a nabídek ve wordu, v PDF a v excelu a jejich průměrování a hodnocení kvality produkce všech dodavatelů tak nyní můžete zjistit všechny ceny tisku na jediném místě a to v neuvěřitelném množství variant.

Během sekund tak zjistíte, jak vychází tisk letáků či katalogů pro různé gramáže nebo velikosti a vyberete si tu, která Vám vyhovuje nejvíce. Web pak umožňuje také poslání přímo tiskových dat a objednání tiskovin.

Cena okamžitě a dodání?

 

Cenu jste získali okamžitě, ale jak dlouho budete čekat na tiskoviny z www.printprices.eu? Například letáky po telefonickém zamluvení expedují již do 5ti hodin od zadání – takže třeba i 20 000 letáků Vám přijde hned druhý den na určenou adresu! Jedná se tedy o skutečně rychlou službu. Celý web je provozován Společností REP Tisk – kvalitní ofsetová tiskárna, která tiskne již druhou generaci.

Dárek pro čtenáře marketingwebu.cz

 

Vyzkoušejte si web www.printprices.eu a do pole „slevový kód“ zadejte D6KSv a faktura na každou objednávku s tímto kódem bude ponížena o 5%! Platnost kódu je do 31.1. 2011!